Wybierz język:

Hotelik “Filip” – Rumia

Hotelik “Filip” – Rumia

Hotelik Filip mieści się w miejscowosci Rumia w województwie pomorskim, przy głównej trasie krajowej “6″ i “E28″. Jest to główna trasa łącząca Wejherowo, Rumię, Gdynię i dalej Gdańsk.

To sprawia, że wszędzie jest blisko. W bliskim położeniu znajduje się Auchan, Leroy Merlin, Orlen, Castorama, Netto, basen oraz siłownia. Hotelik powstał z myślą o wszystkich tych, którzy poszukują zacisznego miejsca na odpoczynek. Staramy się, aby panowała tu domowa atmosfera, to jest dla nas najważniejsze. Dbamy, aby czuli sie państwo komfortowo i bezpiecznie. Traktujemy to jako wyzwanie i dlatego cały czas się rozwijamy. Obecnie oferujemy państwu pokoje gościnne 1, 2, 3, 4, 5 – osobowe w pełni wyposażone. Naszą ofertę kierujemy do firm, instytucji jak i osób prywatnych. każdy znajdzie coś dla siebie.

Oferta:

- hotelik filip przeznaczony jest dla 40 osób. – dostępne są pokoje 1, 2, 3, 4-osobowe. – pokoje są w pełni wyposażone w łazienki, telewizję kablową oraz dvd. – do dyspozycji gości na jest parking, pralnia oraz na każdym piętrze dostępna jest – kompleksowo wyposażona kuchnia.

Serdecznie zapraszamy!

Galeria:

11-rumia-hotelik-filip0-rumia-hotelik-filip11-rumia-hotelik-filip14-rumia-hotelik-filip

poniedziałek, 22 grudnia 2014

Szukaj w katalogu noclegów
1788 pokoi, domków i pensjontaów...