morzekaszuby.pl

Wiele trafień i strata punktów Piasta z Gliwic z zawodnikami wicemistrza kraju! Świetne spotkanie na inaugurację zmagań ligi polskiej!

Wiele trafień i strata punktów Piasta z Gliwic z zawodnikami wicemistrza kraju! Świetne spotkanie na inaugurację zmagań ligi polskiej!

27.07.2021, 10:24

Kibice nożnej piłki mieli możliwość podziwiać emocjonujące widowisko na stadionie Piasta Gliwice. W niedziele lokalna drużyna Piasta podejmowała na swoim stadionie zawodników wicemistrza Polski. To było niezwykle silne połączenie jak na inauguracyjną rundę nowej odsłony ligi polskiej i bardzo dobrze zdać sobie sprawę z tego. Na pewno każdy wielbiciel piłkarski w naszym kraju był ukontentowany z podziwiania tego pojedynku. W tym spotkania mieliśmy szansę zobaczyć 5 goli i trzeba uświadomić sobie to, iż obie drużyny były niesamowicie blisko zwycięstwa. To gracze ekipy wicemistrza Polski w końcowym rozrachunku mogli się radować z premierowego triumfu w nowym sezonie polskich rozgrywek piłkarskich. Gracze gliwickiego Piasta na premierową wygraną muszą wyczekiwać co najmniej do następnej kolejki, gdyż ponieśli porażkę wynikiem 2:3. Ich przeciwnikami w następnej kolejce będą reprezentanci mieleckiej Stali. na pewno Piłkarze trenera Fornalika Waldemara będą pragnęli się odkuć po przegranej w inaugurującej serii gier nowego sezonu polskich rozgrywek piłkarskich.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij