morzekaszuby.pl

W finałowym spotkaniu gracze z Niemiec pokonali reprezentację Portugalii! Narodowa drużyna Niemiec zwyciężyła mistrzostwo Starego Kontynentu do lat 21!

08.06.2021, 10:51

Niemiecka drużyna po przerwie 2 letniej siada na europejski top w młodzieżowym futbolu. Piłkarze prowadzeni przez trenera Kuntza Stefana wygrali po bardzo pasjonującym pojedynku z zespołem z Portugalii wynikiem 1:0. Był to następny z kolei finał Mistrzostw Europy młodzieżowych dla graczy drużyny niemieckiej. W trakcie dwóch poprzednich pojedynków piłkarze Niemiec dwukrotnie grali z kadrą Hiszpanii. Niemiecka ekipa w roku 2017 ograła drużynę narodową Hiszpanii. 2 lata później gracze hiszpańskiej ekipy zrewanżowali się i wygrali w finałowym meczu 2:1. Narodowa drużyna Niemiec we wspomnianym wyżej przypadku zobligowana była walczyć z portugalskim zespołem, która także myślała o tym by zwyciężyć to ważne trofeum. Ostatecznie sukces świętowali zawodnicy z Niemiec rezultatem jeden do zera, a bramkę rozstrzygającą strzelił Nmecha w pierwszych minutach połowy numer dwa.