morzekaszuby.pl

W Top Model rozpoczyna się rywalizacja!

W Top Model rozpoczyna się rywalizacja!

26.09.2020, 13:51

Program TVN-u o nazwie Top Model to jeden ze stałych punktów jesiennej ramówki stacji, w którym uczestnicy konkurują o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Odpowiedzialna za sukces jest Joanna Krupa jak i również rozpoznawalne jury, które gromadzi przed ekranem telewizora dziesiątki, a nawet setki tysięcy widzów. Po etapie castingów i bootcampu w odcinkach gościnnie pojawia się sporo cenionych w przestrzeni modowej osób, jak na przykład redaktorki pism, rozpoznawalne modelki lub fotografowie światowej sławy.

W ramach tego sezonu konkurować ze sobą będzie 14 uczestników, wśród których znajdują się też osoby ze srebrnym i złotym biletem. Bilet w złotym kolorze jest przyznawany przez sędziów tej osobie, która posiada rzeczywiste predyspozycje do zostania modelem, co skutkuje tym, że taki uczestnik na wstępie wchodzi do domu Top Model. Za to bilet w srebrnym kolorze jest oceną osób głosujących w Sieci, których zadaniem był wybór swojego ulubieńca, który nie musi uczestniczyć w castingach i natychmiastowo przechodzi na bootcamp, czyli dalszy etap.

Jakie jest założenie programu?

Program stawia sobie za cel zaoferować nie tylko zaistnienia w świecie profesjonalnego modelingu, ale również pierwszych kroków i wzbogacenie swojego portfolio, więc co edycję zgłasza się wiele zainteresowanych osób. W odcinkach na uczestników czekają różne zadania, które będą sprawdzać, czy odnajdą się oni w w pełnym wyzwań świecie mody. Rolą jurorów jest ocena ich zmagań i decyzja o tym, który uczestnik odpada w danym odcinku. Dana jest jeszcze możliwość przywrócenia do programu tuż po eliminacji, a jest to możliwe dzięki interwencji Michała Piróga, który czuwa zza kulis, oferując pocieszenie i wsparcie dla uczestników. Nagrodą jest podpisanie kontraktu z agencją modeli a do tego sesja okładkowa w miesięczniku "Glamour". Podczas najnowszego sezonu również dowiemy się, kto będzie dziewiątym zwycięzcą programu. O wygraną walczy dużo ciekawych modeli i modelek, dlatego też na pewno warto będzie śledzić kolejne odcinki.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij