morzekaszuby.pl

Rozmowa z księciem Harrym a także Meghan Markle

Rozmowa z księciem Harrym a także Meghan Markle

20.03.2021, 12:53

Niedawno, bo 7.03 o godzinie 20:00 dokonał się wywiad znanej prezenterki telewizyjnej Oprah Winfrey z księciem Harrym i księżną Meghan Markle. O rozmowie tej zrobiło się nieprawdopodobnie głośno i do tej pory jest to jeden z podstawowych tematów w otoczeniu różnych tabloidów. Po odejściu pary z pełnienia obowiązków w ramach brytyjskiej rodziny królewskiej a także wyprowadzce do USA to był pierwszy połączony wywiad księżnej Meghan i księcia Harry'ego. W trakcie spotkania z Oprah para wgłębiła nas w szczegóły swych decyzji i przedstawiła osobistą wersję wydarzeń z uczestnictwa na dworze królewskim. Podczas rozmowy pojawiły się oskarżenia rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pdo adresem Pałacu Buckingham.

Poza tym, na podstawie upowszechnionego kilka dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym tym nieporozumieniu w rodzinie królewskiej są raczej po stronie Elżbiety II i reszty członków rodziny niżeli Harry'ego i Meghan. Jednak nie można zaprzeczyć, iż poparcie jest niepomiernie zróżnicowane, zależnie od wieku oraz upodobań politycznych. Tabloidy brytyjskie dostrzegają, że jeśli Harry i Meghan zapragnęliby kiedyś powrócić na łono rodziny, to tym właśnie wywiadem stracili definitywnie swoją możliwość. Poza wspomnianymi wcześniej kwestiami para poruszyła również temat samobójczych myśli Meghan oraz tego, iż książe nie wypatrzył wcześniej tego, że jest on "uwięziony", jak sam dodał.

Prowadzący kanał w serwisie społecznościowym jakim jest YouTube, zajmujący się fabrykowaniem informacji Archie Manners i Josh Pieters, zmotywowali 4 znawców analizujących w publikatorach sprawy królewskiej rodziny na omówienie wywiadu 2 dni przed jego publikacją. Profesjonaliści, w tym poprzedni prasowy sekretarz królowej brytyjskiej, przeanalizowali całą rozmowę, sugerując jednocześnie Oprah Winfrey brak obiektywizmu natomiast Markle wykorzystywanie ostrego i bezkompromisowego języka. Wywiad Oprah z księciem Harrym i Meghan zaprezentowany został w wieczornym TVN24. Co ciekawego rozmowę tą oglądało średnio mniej więcej milion odbiorców. Ta telewizyjna stacja okazała się wtedy drugim z kolejności liderem na rynku, tym samym wyprzedzając Polsat i TVN.

Jednocześnie mówi się, że wywiad ten udowodnił legendę dotyczącą Oprah jako dziennikarki, która jest w stanie wykrzesać z rozmówcy wnikliwie wszystko. Ze względu na szokujące informacje pary książęcej media piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednakże Oprah przyczyniała się do tego już niejednokrotnie. Bez dwóch zdań należy stwierdzić, iż temat ten będzie w ciągu tych tygodni z pewnością nieustannie omawiany.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij