morzekaszuby.pl

Pokazana przez niego pioseneczka za kiepska na miejsce w finale zawodów Eurowizji! Niewesołe zakończenie epizodu Rafała Brzozowskiego z Eurowizją.

Pokazana przez niego pioseneczka za kiepska na miejsce w finale zawodów Eurowizji! Niewesołe zakończenie epizodu Rafała Brzozowskiego z Eurowizją.

28.05.2021, 10:36

Powinniśmy zdawać z tego sobie sprawę, iż nasza ojczyzna zazwyczaj nie wzbudzała zachwytu wielbicieli dobrej muzyki podczas konkursu Eurowizji. Na ogół Polski największym triumfem jest kwalifikacja do finałowej części konkursu, w którym zdobywaliśmy dalekie lokaty. Eurowizja była odwołana w roku poprzednim, ponieważ nadeszła epidemia COVID-19, która załamała nie wyłącznie Stary Kontynent, ale też cały świat. Wysłannikiem naszego państwa podczas konkursu Eurowizji został Brzozowski, który miał zemocjonować fanów muzyki piosnką o tytule "The Ride". Z wybrania reprezentanta naszego kraju mnóstwo ekspertów nie było uradowanych, jednakże w ostatecznym rozrachunku do zmiany nie doszło. Szkoda że musieliśmy kolejny raz z rzędu pożegnać się z konkursem Eurowizji dużo szybciej, niż byśmy tego pragnęli. Brzozowski, który był naszym reprezentantem w trakcie konkursu Eurowizji nie zachęcił do siebie europejskich telewidzów i też dlatego wyeliminowany został na etapie półmetku sześćdziesiątego piątego turnieju Eurowizji.

Widzowie z naszego kraju z całą pewnością są już bardzo znużeni tego rodzaju obrotem spraw. Warto rozumieć to, że "The Ride" czyli przyśpiewka przedstawiona ze strony Brzozowskiego była szczerze mówiąc kiepska. Nie było nic zachwycającego w tej przyśpiewce co mogłoby wprawić w ekscytację wielbicieli muzyki na Starym Kontynencie. To jest następna edycja konkursu europejskiej piosenki, w trakcie którego ambasador Polski nie umie zakwalifikować się do finału. Bez żadnego problemu możemy pojąć to, iż od dwóch dekad dobieranie przedstawicieli naszego państwa na turniej Eurowizji nie idzie Polakom zbyt dobrze. Trzeba w takim wypadku pokładać nadzieję w tym, że w kolejnych latach Polska da radę dostać się do starcia finałowego o triumf w zawodach Eurowizji. Naprawdę istotne w przypadku takiej sytuacji jest to, żeby wziąć najbardziej utalentowanego ambasadora, który umieć będzie olśnić europejską publikę. W przeciwnej sytuacji znów nie będziemy mieć szans do występu finałowego podczas turnieju Eurowizji.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij