morzekaszuby.pl

Nadciąga premiera najnowszej konsoli od firmy Sony

Nadciąga premiera najnowszej konsoli od firmy Sony

22.09.2020, 14:15

Już w poprzednim roku obiecano, iż w 2020 roku japońska firma Sony pokaże światu swoją nową produkcję - PlayStation 5. Co prawda na rynku dalej dobrze znana okazuje się poprzednia wersja konsoli oraz nic nie wskazuje na to, by zaciekawienie nią mogło osłabnąć. Jednakże Sony zdecydowało się na utworzenie konsoli do gier najnowszej generacji, w związku z czym klienci nie mogą się jej już doczekać.

Najświeższe technologie w PlayStation5

Firma Sony kilka razy już udowadniała, że okazuje się nowatorem na rynku i potrafi zaskoczyć klientów. Konsola PS4 ustanowiła bardzo wysoką poprzeczkę dla konkurentów - wszystko przez kompletnie nowatorską jakość, jakiej jeszcze nigdy nie miała żadna inna marka. Bardzo czułe pady, gierki nowszej generacji, efekty graficzne - fani oczywiście docenili tego typu wszystkie szczegóły oraz przez to teraz PS4 jest najszybciej sprzedającą się konsolą wszech czasów.

Jednakże z początku pojawiły się delikatne problemy - marka Sony miała zamiar podważyć wszelkie technologiczne granice (co w rezultacie udało im się), aczkolwiek premiera i wcześniejsze prezentacje PlayStation4 stworzyły mieszane emocje. Fanom, którzy byli przyzwyczajeni do poprzedniej konsoli PS3, niekoniecznie przypasowały chociażby pady, albowiem na pierwszy rzut oka wydawały się dosyć niewygodne w użyciu. W ostatniej wersji pady dostały trochę inną formę, lecz kłopotem okazała się inicjalna wersja PS4. PS4 się przegrzewała, sprzęt był w stanie też samodzielnie resetować się.

Rzecz jasna po czasie i poprawkach wdrażanych na bieżąco, stało się jasne, że jednak marka Sony idzie w pożądaną stronę, a wypuszczona konsola do gier przybiera miano bestsellera. Oczywiście nie byłoby to możliwe, gdyby nie gierki, które dużo klientów wspomina niezwykle ciepło.

PlayStation 5 - hit czy porażka?

Zapewne każdy gracz czy też pasjonat ciekawostek technologicznych z niecierpliwością czeka na pojawienie się najnowszej konsoli. Sony obiecało, iż gry znane z PS4 ruszą na najnowszej konsoli (mimo wszystko nie będzie to działało w drugą stronę, co licznym ludziom się nie podoba). Mamy na chwilę obecną pierwsze wiadomości o kłopotach z wcześniejszymi zamówieniami - rzekomo Sony nie wyrabia się z taśmą produkcyjną, jednak nie wiadomo, czy nie są to aby tylko wredne głosy hejterów. W Internecie ukazują się się kolejne informacje również o tym, że PlayStation 5 ma hipotetycznie problemy z rozdzielczością 4k. Aczkolwiek i w tym przypadku pewne nie jest, jak jest naprawdę. Detali dowiemy się w chwili premierowego ukazania się konsoli, czyli dziewiętnastego listopada tego roku.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij