morzekaszuby.pl

Jeden z najlepszych graczy w historii piłki nożnej odchodzi do Paris Saint-Germain! Leo Messi przestał być reprezentantem Barcelony!

Jeden z najlepszych graczy w historii piłki nożnej odchodzi do Paris Saint-Germain! Leo Messi przestał być reprezentantem Barcelony!

24.08.2021, 12:40

Transferowe roszady drużyn futbolowych w ramach przerwy pomiędzy zmaganiami ligowymi zapewne są często fenomenalne. Lecz to, co mogliśmy obejrzeć w trakcie letniego okienka transferowego zdziwiło mnóstwo sympatyków futbolu. Większość piłkarskich fanów była przekonana, że Messi Lionel będzie graczem Barcy do ostatnich dni swojej kariery. Jednak drużyna z Hiszpanii popadła w problemy finansowe i argentyński piłkarz nie miał wyjścia, był zobligowany znaleźć nowy klub. wicemistrz ligi francuskiej jest klubem, który podjął decyzję, aby zaproponować kontrakt dla skrzydłowego kadry Argentyny. Ciekawą ofertę umowy, którą były już piłkarz Blaugrany podpisał zaproponował Argentyńczykowi zespół z francuskiej ligi. bez najmniejszych wątpliwości istotny moment w dziejach światowego futbolu i trzeba to przyznać. Fani futbolu od tej chwili zyskają okazję oglądać grę Messiego na francuskich boiskach. Bez wątpienia naprawdę dużo osób zaciekawione będzie tym, jak piłkarz z Argentyny sobie poradzi w nowej drużynie. Leo Messi będzie tworzył tercet z takimi zawodnikami, jak Mbappe Kylian a także Neymar Jr, co zapewnić może wicemistrzowi Francji mnóstwo trofeów.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij