morzekaszuby.pl

Fantastyczne emocje w dodatkowym czasie gry starcia z drużyną narodową Anglii! Szymański strzelił bramkę i został nazwany bohaterem polskiej piłkarskiej reprezentacji!

Fantastyczne emocje w dodatkowym czasie gry starcia z drużyną narodową Anglii! Szymański strzelił bramkę i został nazwany bohaterem polskiej piłkarskiej reprezentacji!

11.09.2021, 16:01

Polska reprezentacja piłkarska grająca w pojedynkach na byłym stadionie dziesięciolecia jest niesamowicie ciężka do pokonania i znany jest ten fakt od dekady. Naprawdę bardzo rzadko przegrywamy na tym obiekcie i trzeba być świadomym tego, że ogromna w tym zasługa futbolowych kibiców z Polski. W dniu, kiedy Narodowy jest wypełniony do ostatniego miejsca zawodnicy naszego zespołu dostają nadwyżkowego zastrzyku mocy. W eliminacyjnych zmaganiach do katarskiego mundialu podopieczni trenera Sousy spisują się do tej pory naprawdę nieźle, jednakże ich dyspozycja jest oddalona od perfekcji. Polskich piłkarzy wieczorem w środę czekał bardzo trudny test, jakim był z pewnością mecz z angielską piłkarską reprezentacją. Każdy piłkarski fanatyk z naszego kraju był w stanie zrozumieć to, jak trudnym rywalem w dziejach starć polskiej kadry są piłkarze angielscy. Nie było miejsca na wahania w takiej sytuacji, ponieważ niezwykle ważne było zgarnięcie maksymalnej ilości punktów.

Przed tym meczem polska narodowa kadra była od samego początku skazywana na porażkę. Na pewno rozsądnie mieć na uwadze to, że gracze z Polski zazwyczaj mocno potrafią się zmobilizować na starcia z dużo mocniejszymi. Podczas tego meczu było identycznie i należy brać pod uwagę to, przez chwilę mogliśmy nawet twierdzić, że kadra Polska powalczyć by mogła o pełną pulę punktów z angielską kadrą. Okazało się to niezwykle ciężkie spotkanie dla naszych reprezentantów i na pewno powinniśmy ich pochwalić za rywalizację do zakończenia meczu. W sytuacji, kiedy gola w osiemdziesiątej minucie zdobył Kane Harry zdawało się, iż może to być koniec nadziei o pozytywnym wyniku. Narodowa kadra Polska do końca meczu szukała możliwości na strzelenie bramki i nie miała w planach odpuścić. W dodatkowym czasie meczu, który zarządził sędzia gola na wagę wyniku remisowego ustrzelił gracz AEK Ateny Szymański Damian. Była to bez najmniejszych wątpliwości przyjemna okoliczność dla tego uzdolnionego piłkarza. W końcowym rozrachunku nasza reprezentacja zdołała wywalczyć remis na stadionie w Warszawie podczas starcia z angielską narodową drużyną i takim sposobem nadal posiada ogromne szanse na dostanie się do mundialu w Katarze.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij